Kusje erop?
‘Af en toe een kunstwerk mag een kunstwerk iets luchtiger zijn, met een knipoog,’ aldus Gerrit Jan. Daar kunnen wij het niet meer mee eens zijn.
Zorgt voor balans.
'use strict';var avia_is_mobile=!1;if(/Android|webOS|iPhone|iPad|iPod|BlackBerry|IEMobile|Opera Mini/i.test(navigator.userAgent)&&'ontouchstart' in document.documentElement){avia_is_mobile=!0;document.documentElement.className+=' avia_mobile '}
else{document.documentElement.className+=' avia_desktop '};document.documentElement.className+=' js_active ';(function(){var e=['-webkit-','-moz-','-ms-',''],n='';for(var t in e){if(e[t]+'transform' in document.documentElement.style){document.documentElement.className+=' avia_transform ';n=e[t]+'transform'};if(e[t]+'perspective' in document.documentElement.style){document.documentElement.className+=' avia_transform3d '}};if(typeof document.getElementsByClassName=='function'&&typeof document.documentElement.getBoundingClientRect=='function'&&avia_is_mobile==!1){if(n&&window.innerHeight>0){setTimeout(function(){var e=0,o={},a=0,t=document.getElementsByClassName('av-parallax'),i=window.pageYOffset||document.documentElement.scrollTop;for(e=0;e ‘Af en toe een kunstwerk mag een kunstwerk iets luchtiger zijn, met een knipoog,’ aldus Gerrit Jan. Daar kunnen wij het niet meer mee eens zijn.Kusje erop?
Zorgt voor balans.Until we meet again
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!